“HER ÇOCUK ÖZELDİR” Projesi Başvuru Formu

“HER ÇOCUK ÖZELDİR” Projesi Başvuru Formu


“Her Çocuk Özeldir” projesi kapsamında her sınıf seviyesinden 4-14 yaş aralığında ki yüksek potansiyelli öğrencinin, başladığı sınıftan mezun olana dek Boğazhisar Eğitim Kurumlarında farklı oranlarda burslu olarak okutulması amacıyla bireysel değerlendirme çalışmalarına başlanmıştır. Burs oranları bireysel değerlendirme sonuçlarına göre belirlenecektir. Proje kapsamında bireysel değerlendirmeler ücretli olarak yapılacaktır.

Proje kapsamında takvim yaşı 6 ve aşağısında ki öğrencilerin değerlendirme çalışması bu yaş için en yaygın olarak kullanılan zekâ testi olan Stanford Binet zekâ testi ile yapılacaktır. 6 yaş ve üzeri öğrencilerin tanılama çalışmaları ise WISC-R zekâ testi ile yapılacaktır. 6 ay içinde yukarıdaki testlerden birini yaptırmış olanların yeniden test yaptırmasına gerek yoktur. Mevcut test sonuçları ile değerlendirme yapılacaktır.

*Randevular internet başvurunuzun ardından tarafımızdan aranarak oluşturulacaktır.


NOT1: Randevunuzun onaylanması için 170 TL tutarındaki test ücretinin 70 TL'sini kapora olarak aşağıdaki hesap numarasına göndermeniz gerekmektedir.

NOT2: Testler Boğazhisar Eğitim Kurumlarında yapılmaktadır. Burslar, Proje Ortağımız Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda Geçerlidir.(İSTANBUL)

NOT3: Proje kapsamında değerlendirmesi yapılan öğrenciler için rapor verilmeyecektir.

Hesap Adı:TÜM ÜSTÜN ZEKALILAR DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
BANKA : GARANTİ BANKASI
ŞUBE : ALTUNİZADE TİCARİ
IBAN : TR56 0006 2000 3410 0006 2968 97